Provident – tablet Lenovo dla pierwszych 500 osób w konkursie "Wygraj tablet"

Od 17.08.2016 do 13.09.2016 mamy możliwość uczestniczenia w konkursie organizowanym przez firmę Provident o nazwie "Wygraj tablet". W tym czasie pierwsze 500 osób które:
 
 
  1. Jako pierwsze złożą przez internet wniosek o pożyczkę oraz
  2. Spłacą pierwszą ratę pożyczki w terminie oraz
  3. Nie dokonają całkowitej spłaty pożyczki w okresie drugiego miesiąca od daty zawarcia umowy pożyczki
 
 
otrzyma tablet marki Lenovo o wartości około 320 złotych !

 

 

prvident wygraj tablet

 

 

Proste ? No pewnie – tym bardziej że nie musimy się nigdzie zgłaszać do tego konkursu – po prostu trzeba w czasie trwania promocji wziąć pożyczkę na 3, 6, 12, 18 lub 24 miesięczne raty na kwotę minimum 2000 zł.
 
 
 

 

Zupełnie osobną promocją jest równolegle idący konkurs Providenta o nazwie "Zdobądź tablet". Jest to konkurs prowadzony we współpracy z firmą ubezpieczeniową AXA. W konkursie tym 2800 osób uczestniczących w konkursie po spełnieniu określonych warunków otrzyma tablet Lenovo.

 

 

Provident - Zdobądź tablet

 

 

Co trzeba zrobić aby zdobyć taki tablet ?

 

  1. Wziąć pożyczkę w firmie Provident w okresie promocji od 17.08.2016 do 13.09.2016 na kwotę minimum 2000 zł
  2. Złożyć dyspozycję przekazania części kwoty pożyczki na poczet zapłaty za składkę ubezpieczeniową i złożyć deklarację przystąpienia do ubezpieczenia w firmie AXA
  3. Wysłać SMS pod nr telefonu 799 599 877 z numerem umowy oraz dokończeniem zdania: „Wrzesień kojarzy mi się z…” (przykładowy SMS: 123456789, Wrzesień kojarzy mi się z powrotem do szkoły)

 

Oceniać odpowiedzi konkursowe będzie Jury konkursu. Liczy się jak zwykle oryginalność i pomysłowość.
 
 
Pamiętać przy tym należy że:
 
 
  1. Nie wolno dokonać całkowitej spłaty Pożyczki w okresie pierwszych 5 tygodni od daty zawarcia umowy Pożyczki dla Pożyczki z ratą tygodniową oraz nie wolno dokonać całkowitej spłaty Pożyczki w okresie pierwszego miesiąca od daty zawarcia umowy Pożyczki dla Pożyczki z ratą miesięczną
  2. Nie wolno mieć zaległości w spłacie rat pożyczki w okresie 5 tygodni od daty zawarcia umowy
 
Jak widać jest to teraz idealny moment na zaciąganie pożyczki w Providencie jako że biorąc jedną pożyczkę mamy możliwość otrzymania aż dwóch tabletów marki Lenovo jako świetnych dodatków do wyprawki szkolnej dla dzieci.

 

 

Oceń tę stronę

Udostępnij

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o